Tilaukset: tilaukset@merocap.fi
Yhteydenotto: myynti@merocap.fi

Merocap Oy

Tehtaantie 2
03100 Nummela

Puh. 0207 418 550

  • Facebook

Tykkää meistä 

Merocap Oy
Tehtaantie 2 • 03100 Nummela
Tilaukset: tilaukset@merocap.fi • Yhteydenotto: tarjous@merocap.fi

Taloushallinto ja markkinointi
Niina Kannus
toimitusjohtaja
Puh 0400 167718
niina.kannus@merocap.fi



Tekninen myynti
Jarmo Kannus
myyntijohtaja
Puh 0400 464 025
jarmo.kannus@merocap.fi

 
Tekniset muovit ja muovituotteet
Patrik Nyman
myynti
Puh 040 776 9481
myynti@merocap.fi

 

Tilausten käsittely

Henna Kiukkonen

myyntiassistentti

Puh 040 551 0629

tilaukset@merocap.fi​

Hankinnat ja laatu
Janita Kannus
hankinta- ja laatupäällikkö
Puh 040 588 4223

janita.kannus@merocap.fi

Tuotetuki ja mekaniikkasuunnittelu
Tino Kannus
tuotesuunnittelija
Puh 040 843 5764

tino.kannus@merocap.fi

Saapuva ja lähtevä tavara
Anu Turunen
Varasto
Puh 040 731 4175
varasto@merocap.fi

 

Tulostusaineistot
tulostamo@merocap.fi

Laskut

ostolaskut@merocap.fi
(Tarkistathan, että laskussa on meidän ostotilausnumero)

Yleiset myyntiehdot  ovat luettavissa oheisesta pdf:stä.

Kiitos mielenkiinnosta yritystämme kohtaan. Voit olla meihin yhteydessä myös  lomakkeen kautta.

Yhteydenottolomakkeen kautta välittyvä yritys-/henkilötieto jää Merocapin sisäiseen rekisteriin. Käytämme tietoa vain omaan markkinointiimme, emmekä luovuta sitä ulkopuolisille