Merocap Oy

Puh. 0207 418 550
Tehtaantie 2 • 03100 Nummela
Tilaukset: tilaukset@merocap.fi • Yhteydenotto: myynti@merocap.fi

Taloushallinto ja markkinointi
Niina Kannus
toimitusjohtaja
Puh 0400 167718
niina.kannus@merocap.fi



Tekninen myynti
Jarmo Kannus
myyntijohtaja
Puh 0400 464 025
jarmo.kannus@merocap.fi

 
Tekniset muovit ja muovituotteet
Patrik Nyman
myyntiedustaja
Puh 040 776 9481
myynti@merocap.fi

 

Tilausten käsittely

Henna Kiukkonen

myyntiassistentti

Puh 040 551 0629

tilaukset@merocap.fi

Hankinnat
Janita Kannus-Markkanen
hankintapäällikkö
Puh 040 588 4223

janita.kannus@merocap.fi

 

Mekaniikkasuunnittelu ja 3D-skannaus
Tino Kannus
tuotesuunnittelija
Puh 040 843 5764

tino.kannus@merocap.fi

Saapuva ja lähtevä tavara
Anu Turunen
Varasto
Puh 040 731 4175
varasto@merocap.fi

 

Tulostusaineistot
tulostamo@merocap.fi

Laskut
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003708859573

• Verkkolaskuoperaattori: Maventa - 003721291126

• Välittäjän tunnus pankkiverkosta lähettäessä: DABAFIHH,                     * Käyttäkää tätä välittäjätunnusta, mikäli käytössänne                   olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää                        laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, voi laskut toimittaa myös sähköpostilla
osoitteeseen invoice-08859573@kollektor.fi.

Yleiset myyntiehdot  ovat luettavissa oheisesta pdf:stä.

Kiitos mielenkiinnosta yritystämme kohtaan. Voit olla meihin yhteydessä myös  lomakkeen kautta.

Kiitos. Viestisi on lähetetty.

Yhteydenottolomakkeen kautta välittyvä yritys-/henkilötieto jää Merocapin sisäiseen rekisteriin. Käytämme tietoa vain omaan markkinointiimme, emmekä luovuta sitä ulkopuolisille